Notice: Undefined index: popup in /home2/probeauty/public_html/catalog/controller/extension/module/microdatapro.php on line 475Notice: Undefined index: popup in /home2/probeauty/public_html/catalog/controller/extension/module/microdatapro.php on line 475 Par mums

Par mums


Mūsu pamatuzdevums
Mūsu misija ir vienkārša: nodrošināt mūsu klientus ar ātru, ērtu piegādi, pārsteidzošu klientu apkalpošanu un līdz pat 50% ietaupījumu visiem skaistumkopšanas produktiem!
 
Pro Beauty Stāsts
Pro Beauty tika izveidots, lai piedāvātu nepārspējamu ietaupījumu līdz pat 50% ādas kopšanai, matu kopšanai un kosmētikai, kas jums patīk, nekad neatstājot savas mājas komfortu. Piedāvājot populārākos zīmolus un izcilu klientu apkalpošanu, mēs piegādājam produktus tieši līdz jūsu durvīm. Mēs neticam uzskatam, ka klientiem bez izņēmuma vienmēr jāmaksā pilna cena par kosmētiku. Pro Beauty mēs apsolam sniegt pozitīvu iepirkšanās pieredzi, liekot Jūs, mūsu klientus, visu, ko mēs darām, priekšplānā. 
 
Labākās Cenas Garantija
Ja jūs kādreiz atradīsit kādu produktu, kas tiek pārdots par cenu, kas ir mazāka par ProBeauty.lv norādīto cenu, mēs to saskaņosim! Vienkārši nosūtiet mums saiti uz tīmekļa lapu vai dariet mums zināmu, kur var atrast zemāku cenu. Mēs jums izsniegsim arī kuponu par papildu 10% atlaidi nākamajam pasūtījumam.